Level UP Dans

Çocuk Dans Dersleri

DANSÇI YETİŞTİRME / ALT YAPI PROGRAMI

PROGRAMIN İÇERDİĞİ DANS TÜRLERİ:

-)Stretching
-)Hip Hop ve Serbest Stil Danslar
-)Salsa ve Sosyal Latin Dansları

DERSLER VE MÜFREDAT HAKKINDA:

Çocuklarımız, 50’şer dakikadan olmak üzere, Pazar günleri 3 ders şeklinde gerçekleştirilecek olan derslerimiz ile, 16 haftada toplam 48 ders saati eğitim almış olacaklardır.

ÇOCUK DANS DERSLERİ:

Öğrencilerimiz için özel hazırladığımız müfredatımızda öğrencilerimize Stretching ile “Postür, Esneklik, Duruş, Denge ve Güçlenme” gibi temel özellikleri kazandırırken, öğrencilerimizin Hip – Hop ve K-POP aracılığı ile “Vücut Kullanımı, Kas İzolasyonu, Doğaçlama, Hızlı Karar Verme” gibi özelliklerini geliştirmek ilk amacımızdır. Salsa ile de “Ritim, Adımlama, Koordinasyon, Hız ve Çeviklik vb.” özelliklerini geliştireceklerdir.

Bu eğitim sonrasında çocuklarımızda oluşacak olan mental ve bedelsel gelişimi 4 ayda farkedebileceksiniz. Spor ve sanatın ışığında, dans etmek isteyen çocuklarımız için özel hazırlanmış müfredatımız ile gelecek neslimizi inşa ediyoruz.

EĞİTMEN KADROMUZ:

Ünlü 9. Dünya Dans Olimpiyatları Şampiyonu Yağız BANKOĞLU’nun bölüm başkanlığını yaptığı LEVEL UP KIDS bölümümüzdeki çocuklarımız çok şanslı. Çocuklarımız kendi branşlarında uzman, birbirinden değerli eğitmenlerimiz ile en doğru ve güvenilir bilgiyi öğrenirken, aynı zamanda eğlenceli ve keyifli zaman geçireceklerdir.

K-POP

Tüm çocukların severek dans ettiği K-POP şarkılarında, uzman eğitmenimiz tarafından verilecek dersler sayesinde, çocuğunuzu dansla tanıştırabilirsiniz.

ZUMBA KİDS

Aerobik kardiyo ve dansın birleşimiyle oluşan eğlenceli ve hızlı kilo verdiren sanatsal bir spor türüdür.

JİMNASTİK

Hip hop, 1970’li yılların sonunda Amerika’da yaşayan ve baskı altında olan zencilerin eğlenmek için oluşturdukları ve yaşam tarzı haline getirdikleri kültürdür.

HİP-HOP

Hip hop, 1970’li yılların sonunda Amerika’da yaşayan ve baskı altında olan zencilerin eğlenmek için oluşturdukları ve yaşam tarzı haline getirdikleri kültürdür.